• رعایت حریم شخصی: فروشگاه اینترنتی تهمارت متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما در هنگام ثبت نام و سفارش محصول می باشد. همچنین تمامی عکس های موجود در سایت، اطلاعات محصولات، نام، لوگو و قالب سایت مربوط به شرکت تهمارت می باشد و هرگونه استفاده از آنها ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

  • قیمت گذاری: محصولات موجود در سایت بسته به قیمت خرید آن دوره با کمترین سود در نظر گرفته می شود. در صورت کاهش قیمت محصول پس از خرید شما به هر دلیلی ،تهمارت مسئولیتی نخواهد داشت و در صورتی که شما سفارش خود را ثبت کرده و بعد از آن قیمتی افزایش یابد با همان قیمت ثبت شده شما محصول به دستتان خواهد رسید.

 

  • ضمانت تعویض: در صورتی که کالای تحویل شده مغایر با کالای سفارش شده بوده و یا معیوب باشد مشتری می تواند نهایتا طی 48 ساعت پس از تحویل و بعد از هماهنگی با شرکت از طریق واتس اپ یا پیامک، محصول را پس فرستاده و کالای جایگزین سالم و درست را دریافت کند. در صورت عدم موجودی کالا و یا انصراف از خرید( قبل از باز کردن پلمپ کارخانه)در انبار مبلغ پرداخت شده پس داده خواهد شد. توجه داشته باشید این فرآیند پس از تماس و بررسی صحت ادعای مشتری توسط مسئولین رسیدگی و کنترل کالا انجام خواهد شد، لذا پیشاپیش از صبر و بردباری شما برای طی مراحل کار سپاسگذاریم.

 

  • نحوه ثبت سفارش: سفارشات در شرکت تهمارت فقط از طریق سایت انجام می شود، کاربرانی که قادر به ثبت سفارش از این طریق نیستند، میتوانند با ارسال پیام به واتس اپ شرکت، از همکاران ما در تهمارت کمک بگیرند. لذا لطفا از تماس برای سفارش تلفنی و یا از هر مسیر دیگری خودداری فرمایید. برای ثبت سفارش کافیست در سایت ثبت نام کرده و با تکمیل اطلاعات دقیق پستی خود اقدام به ثبت سفارش نمایید.

 

  • نحوه پرداخت: روش پرداخت و سفارش برای مشتریان از هر کجای ایران درگاه پرداخت اینترنتی میباشد و در صورت عدم امکان، فیش واریزی کارت به کارت نیز پذیرفته میشود.

 

  • نحوه ارسال: خریداران ساکن شهر تهران میتوانند با انتخاب گزینه پیک موتوری، سفارش خود را در کمتر از 48 ساعت تحویل بگیرند، به خاطر داشته باشید که پردازش سفارش شما ممکن است بین 1 الی 3 روز زمان برده و تحویل آن به شرکت پست به تعویق بیافتد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×